Promy Hellenic Seaways

Promy Hellenic Seaways
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Obecnie sprzedajemy bilety tylko dla pieszych pasażerów

Hellenic Seaways - trasy

Przewoźnik Hellenic Seaways oferuje szybkie przeprawy promowe na Kretę, Wyspy Sarońskie, Cyklady i Sporady. W skład Wyspa Sarońskich wchodzą: Egina, Angistiri, Dokos, Hydra, Methana, Poros, Salamis, Spetses.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Bilety na promy na Cyklady możesz kupić u innych przewoźników na Aferry.pl, m.in. na naszych stronach: Promy do Kos, Promy do Milos, Promy do Anafi lub Promy do Pireus.

Zobacz poniżej listę alternatywnych przewoźników i tras, które możesz wykorzystać, aby dopłynąć do wybranego miejsca. AFerry.pl oferuje szeroki wybór połączeń promowych, ze na pewno uda ci się znaleźć dobrą alternatywę do promów Hellenic Seaways.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa pzynajmniej 30 minut przed odplywem dla pasazerow pieszych i 60 minut przed odplywem dla wszystkich innych pasazerow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Hellenic Seaways- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Hellenic Seaways to czysta przyjemność

  Hellenic Seaways - promy

  Flota Hellenic Seaways posiada flotę 34 nowoczesnych statków w tym super szybkie katamarany Flyingcats, Flying Dolphins oraz tradycyjne promy. Na pokładach pasażerowie znajdą komfortowe warunki podroży.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Opinie

  • 11 Jul 2018
   Bardzo dobra
   • Jesteśmy bardzo zadowoleni

    Opinia dodana przez Piotr

  • 11 Jul 2018
   Jesteśmy bardzo zadowoleni
   • Wszystko było w najlepszym porządku

    Opinia dodana przez Piotr

  • 24 Jul 2017
   Wszystko ok
   • Wszystko ok, statek ładny, czysty.

    Opinia dodana przez MARZENA

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi