Port Promowy Haugesund

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przewoźnik DFDS Seaways zakończył obsługę pasażerską na tej trasie we wrześniu 2008. Proszę skorzystać z wyszukiwarki obok w celu znalezienia alternatywnego połączenia.

Miasto Haugesund jest położone w południowo - zachodniej Norwegii nad Morzem Północnym. Znane ze względu na dramatyczny krajobraz fiordu. Od lat odgrywało ważną rolę w przyjmowaniu statków, które nie mogły podpłynąć do brzegów Norwegii przez wzburzone fale morskie. Haugesund jest chroniony przez złą pogodę dzięki wyspie Karmoy .

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Haugesund
  • Port Promowy Haugesund
  • Port Promowy Haugesund

Terminal Promowy Haugesund

Do wrzesnia 2008 DFDS Seaways obsługiwało stąd połączenie na trasie Bergen - Haugesund - Stavanger - Newcastle.

Dojazd do portu Haugesund

Samochodem: Trasa E39 z Bergen lub Stavanger wzdłuż wybrzeża morskiego. Po drodze jedzie się przez Byfjord Tunnel - tunel wybudowany 230m p.p.m.

Pociągiem/ autobusem: stacja kolejowa i autobusów znajduje się bardzo blisko termin terminalu. Dystans ten można pokonać pieszo. Bez problemu dojedziesz tu z Oslo, Kristiansand i Bergen.

Haugesund Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi