Port Promowy Hanko

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Obecnie AFerry.pl nie oferuje przepraw do Hanko. Proszę skorzystać z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywne połączenie.

Miasto Hanko jest położone w południowej części Finlandii. W 19 wieku było popularnym kurortem dla rosyjskiej arystokracji. Dzięki swemu malowniczemu położeniu i bliskości Bałtyku Rosjanie odkryli tu walory uzdrowiskowe. Do dziś w krajobrazie miasta można oglądać zabytkowe wille kuracjuszy oraz spędzić dzień w jednym ze spa.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Hanko
  • Port Promowy Hanko
  • Port Promowy Hanko

Terminal Promowy Hanko

Najbardziej na południe wysunięty port w Finlandii, który nie zamraża w ciągu zimy. Operatorzy Tallink i Viking zapewniają połączenie promowe z Szwecją, Danią, Niemcami i Wyspami Alandzkimi.

Dojazd do portu Hanko

Samochodem: Z Helsinek podążaj autostradą 51 aż do miasta Karis, a potem kontynuuj trasą 53 do Hanko. Z Turku jedź autostrada numer 1 w kierunku Helsinek. W Salo weź drogę numer 52 w kierunku Tammisaari, skąd trasa 53 dojedziesz do Hanko..

Autobusem: Z Helsinek do Hanko jest regularne połączenie autobusowe.

Hanko Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi