Promy Hanil Express

Promy Hanil Express
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Hanil Express- trasy

Przewoźnik Hanil Express oferuje rejsy po Cieśninie Koreańskiej między wyspami Jeju (Czedżu), Wando i Chuja w Korei Pd. Wyspy znajdują się między poludniowymi wybrzezami Korei i Japonii.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa co najmniej 60 minut przed odpłynięciem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Hanil Express- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Hanil Express to czysta przyjemność

  Hanil Express- promy

  Flota Hanil Express wykorzystuje komfortowe i szybkie promy. Statek Hanil Blue Narae kursuje między Jeju i Wando. Rejs trwa 100 min. We flocie plywają też Hanil Car Ferry #1 i Hanil Car Ferry #3 .


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi