Promy Grandi Navi Veloci

Promy Grandi Navi Veloci
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Kup bilety na promy do Włoch, Sycylii, Maroka, Maltę, Tunezji - Palermo, Civitavecchia, Tunis, Genua i wiele innych

Grandi Navi Veloci - trasy

Operator promowy Grandi Navi Veloci jest częścią spółki Grimaldi Group założonej w 1992. Włoski przewoźnik obsługuje połączenia między Włochami i Sycylią a Sardynią, Maltą, Hiszpanią, Tunezją i Marokiem. Dzięki Aferry.pl kupisz tanie bilety do wielu portów Morza Śródziemnego, m.in. Tangier Med, Palermo, Livorno, Porto Torres, Valetta, Tunis, Genua, Barcelona i Civitavecchia.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Skorzystaj z ofert specjalnych na promy z GNAV. Wybierz najlepszą opcje dla siebie. Oszczędzaj z Aferry.pl!

Sprawdź oferty specjalne na promy z Grandi Navi Veloci! Płyń tanio na trasie Genua - Palermo na Sycylii i nie tylko z Aferry.pl.

Poniżej zobaczysz najtańsze bilety na promy z Grandi Navi Veloci, znalezione przez naszych klientów w ostatnich trzech dniach. Jeśli chcesz kupić bilet w wybranej cenie, kliknij Skalkuluj.

Przegląd

Trasy:
34
Najkrótsze przejście:
Bari - Durres
8 h 45 min
Najpopularniejsza trasa:
Civitavecchia - Palermo
Najtańsze:
Civitavecchia - Palermo
1 390 zł*
*Cena dla:
 • Samochód osobowy + 5
 • Zarezerwowany : środa, 23 września 2020
 • Podróż: piątek, 25 września 2020

Oferty Specjalne

Promy Grandi Navi Veloci- Trasy

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Civitavecchia - Palermo
(Grandi Navi Veloci)
1 390 zł
 • Zarezerwowany : środa, 23 września 2020
 • Podróż: piątek, 25 września 2020 (W jedną stronę)
 • Samochód osobowy + 5
 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Grandi Navi Veloci to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Od 5 czerwca 2015 trasa Sete - Nador zostanie zamknięta i zastąpiona Sete - Mellila.

Grandi Navi Veloci korzysta obecnie z nowego terminalu promowego w porcie Tangier-Med w Maroko zamiast portu Tangier. Wszystkie Połączenia promowe do Barcelony i Genui z Maroka odbywają się teraz z portu Tangier Med.


Grandi Navi Veloci - promy

Flota Grandi Navi Veloci wyposażona jest w nowoczesne statki z bardzo dobra infrastruktura, w tym wiele udogodnień dla niepełnosprawnych. Skorzystaj z jednej z wielu restauracji lub wykup komfortowa kabinę, aby jeszcze milej przeżyć podróż przez Morze Śródziemne.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na AFerry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem GNAV. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerów i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Na pokładach promów GNAV znajdują się specjalne klatki, w których zwierzęta domowe musza przebywać podczas całego rejsu. Nie dotyczy to psów przewodników. Po wejściu na pokład, każde zwierzę otrzyma powitalną paczkę.

Zabierająca zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

Opinie

 • 01 Oct 2019
  Polecam
  • Prom bardzo przestronny w niezłej, jeszcze, kondycji. poprzednio pływałem Tirenią,w GNV 1 gwiazdka więcej. Dałbym 5 gwiazdek gdyby Włosi nie pozazdrościli Finom, którzy wynaleźli suchą saunę. Wymienieni Włosi, nie chcąc być gorsi wynaleźli suchy basen i to co po takim basenie jest najlepsze, czyli suche jackuzi. Pozdrawiam.

   Opinia dodana przez Jan Lotnywodnik

 • 26 Aug 2019
  OK
  • OK

   Opinia dodana przez Anon

 • 26 Jun 2019
  2 osobowa kabina zamiast 4 osobowej
  • Nie miałem zamiaru publikować opinii, jednak zostałem o nią poproszony standardowym mailem. W instrukcji jest zaznaczone aby nie używać opinii do składania skarg, jednak przechodząc te kilka linków dalej, dowiadujemy się ze jedyna opcja na złożenie skargi jest klasyczna droga listem papierowym na adres w UK. W dzisiejszych czasach to trochę jednak nieporozumienie i jasny manewr mający na celu zniechęcić do składania oficjalnych skarg. To pierwszy niedogodność. Druga to właśnie ta dotycząca kabiny. Kupuje bilet wraz z 4-o osobowa kabina, po to aby z 3 znajomych przespać się w trakcie 12h, nocnego rejsu. Tymczasem po wejściu na pokład okazuje się ze kabina jest 2 osobowa i nie ma możliwości zmiany. Myśle no trudno, poradzimy sobie, jedziemy motocyklami - mamy sprzęt biwakowy (śpiwór, karimaty) jednak po załadowaniu motocykli nie można już do nich wracać. Efekt - nocka na podłodze, pod ręcznikiem. Dramat! Mimo niedogodności formalna skargę i tak złożę. Pozdrawiam!

   Opinia dodana przez Rafał

 • 16 Jul 2018
  Tak sobie
  • Opinia dodana przez ANDRZEJ POLAND

 • 18 Apr 2018
  Polecam
  • Polecam podróże tym promem

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi