Port Promowy Gothenburg

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Kup bilet na promy do Szwecji do Portu Gothenburg

Miasto Göteborg leży w południowo - zachodniej części Szwecji nad cieśniną Kattegat, u ujścia rzeki Göta älv. Zalozone przez holenderskich architektów w 17 wieku. Główną uwagę turystów przyciąga tutaj Kungsportsavenyn (Aleja), bulwar ekskluzywnych sklepów i kawiarni, liczne muzea oraz Götaplatsen - plac z Posejdonem.

Gothenburg- Trasy

Terminal Promowy Gothenburg

Gospodarzem portu jest Stena Line, która obsługuje pasażerow w dwóch terminalach. z jednego terminalu wypływają promy do Kilonii w Niemczech, a z drugiego do Frederikshavn w Danii.

Dojazd do portu Göteborg

Samochodem: jadąc z północy Szwecji weź E6/Uddevalla, z południa jedź przez Halmstad, a ze wschodu do Gothenburga dojedziesz E20 z Örebro lub drogą numer 40 z Jönköping. W porcie są 2 terminale Stena Line. Płynąc do Frederikshavn proszę iść do Danmarks-terminalen (Masthugsterminalen). Jeśli natomiast wybieracie się do Kilonii, proszę jechać do "Tysklands-terminalen" (Majnabbeterminalen).

Pociągiem: Z dworca kolejowego zabierz tramwaj numer 3 lub 9 i podazaj za znakami do terminalu Stena Line.

Autobusem: Z dworca autobusowego Nils Ericsonsplatsen weź autobus numer: 31, 34, 40, 41, 85 i wysiądź na przystanku Hjalmar Brantingsplatsen. Stąd weź tramwaj numer 2, 3, 4, 5 lub 9 lub możesz dojść pieszo do terminalu promowego.

5 z 5 gwiazdek na podstawie 1 opini

Gothenburg Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

  • 17 Apr 2018
    Jedzenie
    • Trochę niedobrze jest że na tym statku nie można zjeść wybranych potraw tylko trzeba wykupić cały pakiet.

      Opinia dodana przez ARTUR KARAS