Promy GoInSardinia

Promy GoInSardinia
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Rezerwacje z przewoźnikiem z GoInSardnia są niedostępne. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć alternatywne połączenie.

GoInSardinia - trasy

Przewoźnik promowy GoInSardinia jest wiodącym operatorem na Morzu Tyrreńskim. Obsługuje on zarówno pasażerów, jak i fracht przeprawiających się między Włochami a Sardynią na trasach: Civitavecchia-Olbia-Civitavecchia, Livorno-Olbia-Livorno.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 minut przed odplywem dla pasazerow pieszych i 90 minut dla wszystkich innych pasazerow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy GoInSardinia- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z GoInSardinia to czysta przyjemność

  GoInSardinia - promy

  Prom Kiriti I oferuje podróżnym szeroki zakres usług, panoramiczne widoki na Morze Tyrreńskie oraz bezpieczeństwo przeprawy.

  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy GoInSardinia YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi