Promy GLD Atlantique

 • Kup bilet na prom z GLD Atlantique
  Kup bilet na prom z GLD Atlantique

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z GLD Atlantique to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilet na prom do Francji i Hiszpanii z GLD Atlantique; Nantes - Gijon, Poole - Santander

GLD Atlantique - trasy

GLD Atlantique to łączone przedsięwzięcie dwóch dużych operatorów promowych w Europie Louis Dreyfus Armateurs group (LD Lines) i Grimladi Lines, które obecnie jest całkowicie w rękach LD Lines. Dzięki AFerry.pl kupisz bilet na trasę Saint Nazaire (Nantes) - Gijon łącząca Francję z Hiszpanią w ramach projektu "morskiej autostrady" FRES MOS (France-Espagne Motorways of the Sea).

Trasa promowa ma na celu nie tylko oferowanie nowego połączenia promowego dla pasażerow i frachtu, ale również zmniejszyć szkodliwy wpływ na środowisko pojazdów samochodowych przemieszczających się przez Pireneje. Trasa (Saint Nazaire (Nantes) - Gijon będzie ekologiczną alternatywą transportu dla osób podróżujących między Hiszpanią i Francją.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Ostatnie zmiany

GLD Atlantique zostało przejęte przez LD Lines.

GLD Atlantique/ LD Lines - promy

Kursujący na tej trasie prom NORMAN ASTURIAS może pomieścić 800 pasażerow i 150 przyczep. Statek jest urządzony bardzo nowocześnie z wszystkimi udogodnieniami, w tym bary, rozkładane fotele Pullman, restauracje i dobrze wyposażone kabiny.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepszą oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Promy GLD Atlantique - Porty