Promy GLD Atlantique

Promy GLD Atlantique
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

GLD Atlantique - trasy

GLD Atlantique to łączone przedsięwzięcie dwóch dużych operatorów promowych w Europie Louis Dreyfus Armateurs group (LD Lines) i Grimladi Lines, które obecnie jest całkowicie w rękach LD Lines. Dzięki AFerry.pl kupisz bilet na trasę Saint Nazaire (Nantes) - Gijon łącząca Francję z Hiszpanią w ramach projektu "morskiej autostrady" FRES MOS (France-Espagne Motorways of the Sea).

Trasa promowa ma na celu nie tylko oferowanie nowego połączenia promowego dla pasażerow i frachtu, ale również zmniejszyć szkodliwy wpływ na środowisko pojazdów samochodowych przemieszczających się przez Pireneje. Trasa (Saint Nazaire (Nantes) - Gijon będzie ekologiczną alternatywą transportu dla osób podróżujących między Hiszpanią i Francją.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy GLD Atlantique- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z GLD Atlantique to czysta przyjemność

  Ostatnie zmiany

  GLD Atlantique zostało przejęte przez LD Lines.

  GLD Atlantique/ LD Lines - promy

  Kursujący na tej trasie prom NORMAN ASTURIAS może pomieścić 800 pasażerow i 150 przyczep. Statek jest urządzony bardzo nowocześnie z wszystkimi udogodnieniami, w tym bary, rozkładane fotele Pullman, restauracje i dobrze wyposażone kabiny.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepszą oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi