Promy GLD Atlantique

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

GLD Atlantique - trasy

GLD Atlantique to łączone przedsięwzięcie dwóch dużych operatorów promowych w Europie Louis Dreyfus Armateurs group (LD Lines) i Grimladi Lines, które obecnie jest całkowicie w rękach LD Lines. Dzięki AFerry.pl kupisz bilet na trasę Saint Nazaire (Nantes) - Gijon łącząca Francję z Hiszpanią w ramach projektu "morskiej autostrady" FRES MOS (France-Espagne Motorways of the Sea).

Trasa promowa ma na celu nie tylko oferowanie nowego połączenia promowego dla pasażerow i frachtu, ale również zmniejszyć szkodliwy wpływ na środowisko pojazdów samochodowych przemieszczających się przez Pireneje. Trasa (Saint Nazaire (Nantes) - Gijon będzie ekologiczną alternatywą transportu dla osób podróżujących między Hiszpanią i Francją.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z GLD Atlantique to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

GLD Atlantique zostało przejęte przez LD Lines.

GLD Atlantique/ LD Lines - promy

Kursujący na tej trasie prom NORMAN ASTURIAS może pomieścić 800 pasażerow i 150 przyczep. Statek jest urządzony bardzo nowocześnie z wszystkimi udogodnieniami, w tym bary, rozkładane fotele Pullman, restauracje i dobrze wyposażone kabiny.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepszą oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi