Port Promowy Gijon

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Gijon jest usytuowane na północnym wybrzeżu Hiszpanii nad Atlantykiem. Powstanie miasta datuje się na czasy rzymskie i od tej pory Gijon odgrywa ważną rolę w transporcie morskim Północnej Hiszpanii. Spacerując po mieście odkryjemy wiele ciekawych budynków w tym Revillagigedo Palace - muzeum lub kościół San Lorenzo. Gijon podzielony jest na dwie części nowa i stara, która tworzy dzielnica Cimadevilla ze wzgórzem Santa Catalina, skąd rozciąga się piękny widok na Morze Kantabryjskie. Cimadevilla z wybrukowanymi ulicami i historycznymi budynkami stanowi główną atrakcje turystyczną Gijonu. Turyści mogą się też zrelaksować na kilku plażach.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Gijon
  • Port Promowy Gijon
  • Port Promowy Gijon

Terminal Promowy Gijon

GLD Atalantique obsługuje stąd połączenia do portu Nantes w zachodniej Hiszpanii.

Dojazd do portu Gijon

Samochodem: Autostrada A-66 mot (Ruta de La Plata), A-8 (Autopista del Cantábrico) oraz AS-1 (Autovía Minera) do Gijon. W Gijon podążaj za znakami do portu. .

Pociągiem: Dworzec kolejowy Gijón Cercanais jest blisko portu. Pociągi kursują stąd codziennie do Madrytu, Barcelony, Alicante i Saragossy. Ze stacji można zabrać taksówkę do terminalu.

Gijon Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

LD Lines

Puerto de El Musel, Muelle de La Osa, RORO Terminal, 33290, Gijón, Spain

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi