Port Promowy Gibraltar

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Aferry.pl tymczasowo nie oferuje połączeń z portu na Gibraltarze. Proszę skorzystac z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywną trasę.

Miasto Gibraltar to niezależne terytorium Wielkiej Brytanii położone na południowym wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego. Krajobraz miasta zdominowany jest przez ogromną wapienną skałę, będącą wewnątrz ogromną twierdzą, a na zewnątrz rezerwatem przyrody. Miejsce strategiczne u styku wód Morza Śródziemnego i Atlantyku. W polskiej historii Gibraltar zapisał się jako miejsce katastrofy lotniczej, w której zginał gen. Sikorski podczas II wojny światowej. Jedną z głównych atrakcji tutaj jest kolejka liniowa wjeżdżająca na szczyt, skąd można podziwiać Cieśninę Gibraltarską oraz wybrzeże Afryki.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Gibraltar
  • Port Promowy Gibraltar
  • Port Promowy Gibraltar

Terminal Promowy Gibraltar

Z portu wypływają promy do Maroko i innych portów w Hiszpanii.

Dojazd do portu Gibraltar

Samochodem: Autostradą E15 z Malagi do San Rogue. W San Rogue weź drogę N-351 do Gibraltaru..

Pociągiem: Na Gibraltarze jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Gibraltar Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi