Prom z Genua do Arbatax

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

  • 2 przejazdów tygodniowo
    9 h 59 min
    Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Genua do Arbatax trasa promowa laczy Wlochy z Sardynia i jest obecnie obslugiwana przez Tirrenia di Navigazione. Oprócz porównania cen i czasu dla Genua do Arbatax, pokazemy Ci równiez wyniki dla 6 alternatywnych tras promowych aby pomóc Ci dostac sie z Wlochy do Sardynia w najlepszej chwili, za najlepsza cene - Genua do Olbia , Genua do Porto Torres, Livorno do Golfo Aranci, Livorno do Olbia, Piombino do Golfo Aranci i Piombino do Olbia.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Genua do Arbatax

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Genua do Arbatax. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Genua do Arbatax jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Genua do Arbatax.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Genua do Arbatax jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi