Prom z Genua do Olbia

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 3 przejazdów tygodniowo
  12 h 15 min
  Sprawdź cenę
 • 6 przejazdów tygodniowo
  10 h
  Sprawdź cenę
 • 4 przejazdów tygodniowo
  9 h 59 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Genua do Olbia trasa promowa laczy Wlochy z Sardynia i jest obecnie obslugiwana przez Moby Lines i Tirrenia di Navigazione. Oprócz porównania cen i czasu dla Genua do Olbia, pokazemy Ci równiez wyniki dla 5 alternatywnych tras promowych aby pomóc Ci dostac sie z Wlochy do Sardynia w najlepszej chwili, za najlepsza cene:

 • Genua do Porto Torres
 • Livorno do Golfo Aranci
 • Livorno do Olbia
 • Piombino do Golfo Aranci
 • Piombino do Olbia

Zarezerwuj prom z Genua do Olbia z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Genua. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Genua - Olbia

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Genua - Olbia, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Olbia

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Genua do Olbia. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Genua do Olbia, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Genua do Olbia

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Genua do Olbia

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Genua do Olbia. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Genua do Olbia jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Genua do Olbia.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Genua do Olbia jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 26 Jun 2019
  2 osobowa kabina zamiast 4 osobowej
  • Nie miałem zamiaru publikować opinii, jednak zostałem o nią poproszony standardowym mailem. W instrukcji jest zaznaczone aby nie używać opinii do składania skarg, jednak przechodząc te kilka linków dalej, dowiadujemy się ze jedyna opcja na złożenie skargi jest klasyczna droga listem papierowym na adres w UK. W dzisiejszych czasach to trochę jednak nieporozumienie i jasny manewr mający na celu zniechęcić do składania oficjalnych skarg. To pierwszy niedogodność. Druga to właśnie ta dotycząca kabiny. Kupuje bilet wraz z 4-o osobowa kabina, po to aby z 3 znajomych przespać się w trakcie 12h, nocnego rejsu. Tymczasem po wejściu na pokład okazuje się ze kabina jest 2 osobowa i nie ma możliwości zmiany. Myśle no trudno, poradzimy sobie, jedziemy motocyklami - mamy sprzęt biwakowy (śpiwór, karimaty) jednak po załadowaniu motocykli nie można już do nich wracać. Efekt - nocka na podłodze, pod ręcznikiem. Dramat! Mimo niedogodności formalna skargę i tak złożę. Pozdrawiam!

   Opinia dodana przez Rafał

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi