Prom z Gedser do Rostock

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

 • Scandlines obsługuje przeprawy promowe na trasie Gedser - Rostock
  codziennie 9
  1 h 45 min
  Sprawdź cenę

Gedser do Rostock trasa promowa laczy Dania z Niemcy i jest obecnie obslugiwana przez Scandlines. Oprócz porównania cen i czasu dla Gedser do Rostock, pokazemy Ci równiez wyniki dla Rodby do Puttgarden aby pomóc Ci dostac sie z Dania do Niemcy w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Gedser do Rostock z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Gedser. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Gedser - Rostock

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Gedser - Rostock, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Rostock

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Gedser do Rostock. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Gedser do Rostock, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Gedser do Rostock

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Gedser do Rostock

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Gedser do Rostock. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Gedser do Rostock jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Gedser do Rostock.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Gedser do Rostock jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 06 Dec 2018
  trip
  • very good

   Opinia dodana przez Anon

 • 25 Jul 2018
  Podróż powrotna
  • Szybka, sprawna odprawa. Podróż bez utrudnień. Zjazd z promu bezproblemowy

   Opinia dodana przez Andrzej

 • 12 Jan 2017
  Opinia pozytywna
  • Jestem zadowolony z waszych usług za każdym razem podczas podróży.pozdrawiam

   Opinia dodana przez Anon

 • 01 Jan 2015
  OK
  • Wszystko proste i jasne. Po prostu- Normalnie. OK.

   Opinia dodana przez Krystian

 • 05 Sep 2013
  3+
  • Nieźle zorganizowana odprawa promowa, ale na nadbrzeżu brak jest jakichkolwiek dodatkowych usług. Miejscowość Gedser jest faktycznie jedynie przystankiem dla promów. Prom nie pierwszej młodości, w trakcie podróży załoga zdzierała farbę z przerdzewiałych elementów balustrad zewnętrznych, przez co niektóre zewnętrzne tarasy stały się niedostępne dla pasażerów. Cena zdecydowanie zawyżona w stosunku do oferowanego standardu.

   Opinia dodana przez Anon