Port Promowy Gdańsk

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Gdańsk- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Gdańsk leży malowniczo nad Bałtykiem. Jest to obok Krakowa najbardziej atrakcyjne miasto w Polsce. Gdańsk posiada mnóstwo ciekawych miejsc i zabytków jak: Półwysep Westerplatte, Długi Trag z pięknymi kamienicami, Dworem Artusa i Fontanna Neptuna, Bazylika Mariacka lub Zabytkowy Żuraw - historyczny dźwig portowy. Do interesujących miejsc należy też Muzeum Stoczni Gdańskiej Solidarność . Wiecej informacji o atrakcjach Gdańska.

Gdańsk wraz z Gdynią i Sopotem tworzą Trójmiasto, które jest popularnym miejscem wypoczynku dla wielu turystów, oferując plaże, parki i obiekty do zwiedzania. W Gdańsku byly rozgrywane mecze piłki nożnej podczas EURO 2012 na PGE Arenie Gdańsk. Niedaleko miasta znajduje się inny popularny zamek w Malborku, będący jednym z największych zachowanych zespołów gotyckiej architektury na świecie.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Nynäshamn - Gdańsk
(Polferries)
1 984 zł
  • Zarezerwowany : środa, 14 października 2020
  • Podróż: wtorek, 22 grudnia 2020 - wtorek, 5 stycznia 2021
  • Samochód osobowy + 2
  • Port Promowy Gdańsk
  • Port Promowy Gdańsk
  • Port Promowy Gdańsk

Od 9.05.2015 promy Polferries w Gdańsku będą pływać z nowego terminalu na Westerplatte.

Terminal Promowy Gdańsk

Z Gdańska wypływają promy do Szwecji do portu Nynashamn, obsługiwane przez Polferries.

Dojazd do portu Gdańsk

Samochodem: Gdańsk jest połączony z innymi częściami Polski przez drogę E20 z Szczecinem i E77 z Warszawa. Do Grudziądza prowadzi tez A1. Terminal połączony jest także z obwodnica Trójmiasta.

Pociągiem: Polskie Koleje Państwowe zapewniają polaczenia do Gdańska i z Poznania, Warszawy, Krakowa, Wrocławia. Stacja znajduje się ok 10km od portu. Stad można zabrać taksówkę do terminalu lub tramwaj nr 3 do Gdańsk-Brzeźno, a następnie trzeba się przesiąść na tramwaj linii nr 5 i po około 4 minutach jazdy tramwaj zatrzymuje się na wysokości przystanku kolejki SKM czyli około 200m od Terminala.

Autobusem: Do portu kursują autobusy numer autobus (linia 148).

Gdańsk Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Polferries

Mjr. Sucharskiego 70 street (Westerplatte Ferry Terminal), 80-602 Gdansk, Poland

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi