Promy Fujian Cross Strait Ferry

Promy Fujian Cross Straight Ferry
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Fujian Cross Strait Ferry - trasy

Przewoźnik Fujian Cross Strait Ferry oferuje rejsy przez Cieśninę Tajwańską między wyspą Pingtan w Chinach a Taichung i Tajpej na Tajwanie.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 90minut przed odplywem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Fujian Cross Straight Ferry- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Fujian Cross Straight Ferry to czysta przyjemność

  Fujian Cross Strait Ferry - promy

  Flota Fujian Cross Strait Ferry obejmuje szybki prom Hai Xia Hao. Na statku mamy do wybory 4 rodzaje akomodacji; pierwsza klasa, klasa biznes, ekonomiczna i wypoczynkowa. Pasażerowie mają dostep do udogodnień rozrywkowo - relaksacyjnych. Główny pokład pasażerski posiada strefę dla dzieci, kawiarnie oraz sklep z pamiątkami.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Fujian Cross Straight Ferry YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi