Port Promowy Fremantle

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Fremantle to miasto w zachodniej Australii położone u ujścia rzeki Swan do Oceanu Indyjskiego. Fremantle pełni rolę głównego portu dla Perth. Miasto posiada wiele zbytkowych budynków i szlaków związanych z historią kolonizacji wzdłuż rzeki Swan. Wielu turystów przybywa tutaj, aby zakupić owoce morza.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Fremantle
  • Port Promowy Fremantle
  • Port Promowy Fremantle

Terminal Promowy Northport - Rous Head Harbour, North Fremantle

Z terminalu Northport - Rous Head Harbour w Północnym Fremantle można popłynąć na wyspę Rottnest z Rottnest Express. Przeprawa promowa trwa 25 min. Terminal znajduje się na północnym brzegu rzeki Swan.

Terminal Promowy B Shed - Fremantle

Z terminlau B-shed w Fremantle można popłynąć na wyspę Rottnest z Rottnest Express. Przeprawa promowa trwa 25 min. Terminal mieści się blisko stacji kolejowej na południowym brzegu rzeki Swan.

Dojazd do terminali

Do Fremantle łatwo dojechać z Perth autostradami: Stirling Highway, Canning Highway and Leach Highway. Poza tym darmowe autobusy Central Area Transit (CAT) są korzystnym środkiem transportu dla pieszych pasażerow udających się do portu.

Fremantle Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi