Prom z Frederikshavn do Oslo

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 6 przejazdów tygodniowo
  9 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Tanie ceny Frederikshavn do Oslo

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Frederikshavn do Oslo

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Frederikshavn do Oslo. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Frederikshavn do Oslo jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Frederikshavn do Oslo.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Frederikshavn do Oslo jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 17 Oct 2019
  Dobra podróż
  • Katering typu szwedzki stół był ok, ale w barze zupa mogłaby być lepsza. Była stołówkowa. Kowbojska dyskoteka była znakomita. W czasie podróży do Oslo musieliśmy opuścić kabiny 2.5 godziny przed doplynięciem co było dla nas zaskoczeniem. Trochę za szybko. Poza tym prom dobrze zorganizowany i wygodny. Obsługa sprawna.

   Opinia dodana przez PIOTR SLOWINSKI

 • 07 Nov 2017
  Good and solid. See you next Time!
  • Opinia dodana przez Mikuś

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi