Prom z Folegandros do Serifos

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • Zante Ferries obsługuje przeprawy promowe na trasie Folegandros - Serifos
  przeprawa codziennie 1
  4 h 25 min
  Sprawdź cenę
 • 7 przejazdów tygodniowo
  2 h 25 min
  Sprawdź cenę

Folegandros do Serifos to krajowa trasa promowa w Cyklady, i jest obecnie obslugiwana przez Sea Jets i Zante Ferries.

Zarezerwuj prom z Folegandros do Serifos z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Folegandros. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Folegandros - Serifos

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Folegandros - Serifos, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Serifos

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Folegandros do Serifos. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Folegandros do Serifos, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Folegandros do Serifos

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Folegandros do Serifos. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Folegandros do Serifos jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Folegandros do Serifos.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Folegandros do Serifos jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi