Port Promowy Fleetwood

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Promy do Fleetwood są niedostępne z AFerry.pl z powodu zamknięcia połącznia promowego do Larne przez przewoźnika Stena Line. Skorzystaj z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywne połącznie do Larne lub do innego portu w Irlandii Północnej.

Miasto Fleetwood jest położone na środkowo - zachodnim wybrzeżu Wielkiej Brytanii na Półwyspie Fylde. Przez prawie wiek był to ważny ośrodek rybołówstwa. Turystów zainteresuje tu z pewnością The Mount-park na wydmie z widokiem na morze oraz wielkie targowisko. Poza tym corocznie odbywa się tu festiwal folklorystyczny.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Fleetwood
  • Port Promowy Fleetwood
  • Port Promowy Fleetwood

Terminal Promowy Fleetwood

Stena Line zapewniała stąd połączenia do Larne w Irlandii do grudnia 2010.

Dojazd do portu Fleetwood

Samochodem: Z M55 zjedz J3 i podążaj A585 do Fleetwood. Potem kieruj się na Town Centre/Docks, a potem na Ferries. Terminal znajduje się na Dock Street. .

Pociągiem: Najbliższa stacja kolejowa jest w Poulton-Le-Fylde, ok. 10 km od portu. Stamtąd można zabrać taksówkę do portu.

Autobusem: Z Blackpool weź autobus numer 14 do Fleetwood. Z innych części Wielkiej Brytanii można tu dojechać dzięki liniom autobusowym National Express.

Fleetwood Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi