Prom z Fishguard do Rosslare

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  3 h 15 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Fishguard do Rosslare trasa promowa laczy Walia z Irlandia i jest obecnie obslugiwana przez Stena Line. Oprócz porównania cen i czasu dla Fishguard do Rosslare, pokazemy Ci równiez wyniki dla Pembroke do Rosslare aby pomóc Ci dostac sie z Walia do Irlandia w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Fishguard do Rosslare z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Fishguard. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Fishguard - Rosslare

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Fishguard - Rosslare, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Rosslare

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Fishguard do Rosslare. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Fishguard do Rosslare, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Fishguard do Rosslare

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Fishguard do Rosslare

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Fishguard do Rosslare. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Fishguard do Rosslare jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Fishguard do Rosslare.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Fishguard do Rosslare jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 27 Oct 2013
  Ireland 2013
  • Poor breakfast and not really fresh..apart from that..really good!

   Opinia dodana przez Bartosz Radola

 • 10 Jan 2013
  nienajgorsza
  • jedzenie ok, tylko fotele w strefie ciszy mało rozkładane.

   Opinia dodana przez Anon

 • 28 Jul 2012
  Podroz
  • mila podroz do Irlandii. Fajny statek Stena Line.Poleacm

   Opinia dodana przez Michal Noj

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi