Promy Ferry Sunflower

Promy Ferry Sunflower
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Ferry Sunflower - trasy

Przewoźnik Ferry Sunflower oferuje rejsy przez Wewnętrzne Morze Japońskie między wyspami Honsiu i Kiusiu w Japonii na 3 trasach: Osaka - Kagoshima, Osaka - Beppu i Kobe - Oita. Z przepraw promowych mogą korzystać wyłącznie piesi pasażerowie.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa jest co najmniej 2 godziny przed planowanym odpłynięciem

Trasy:
6
Najkrótsze przejście:
Kobe - Oita
11 h 20 min
Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Ferry Sunflower- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Ferry Sunflower to czysta przyjemność

Ferry Sunflower - promy

Flota Ferry Sunflower posiada nowoczesne promy: Sunflower Gold, Sunflower Cobalt, Sunflower Ivory, Sunflower Pearl, Sunflower Satsuma oraz Sunflower Kirishima. Na pokładach znajduje się szeroki wybór kabin, w tym luksusowe, turystyczne w stylu japonskim oraz standardowe europejskie kabiny; sklepy wolnocłowe, restauracje, rozrywka na żywo, karaoke, sauna i wiele więcej. Podczas rejsu można podziwiać piękne widoki na Wewnętrzne Morze Japońskie (Seto Inland Sea).


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi