Promy Fastnet Line

Promy Fastnet Line
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przewoźnik Fastnet Line przestał już kursować. Skorzystaj z alternatywnych tras i operatorów na naszej stronie Promy do Irlandii

Fastnet Line - trasy

Przewoźnik Fastnet Line zapewnia wygodny i szybki transport z Walii do Irlandii w konkurencyjnych cenach. AFerry.pl oferuje oferty specjalne na promy Swansea - Cork, dzięki którym kupisz bilet w najniższej cenie.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Check-in will open from 2.5 hours prior to departure, except on day sailings when it is 1.5 hours before. Check-in closes 60 minutes prior to departure. Restaurants and facilities will be open when passenger boarding commences.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Fastnet Line- Trasy

   Fastnet Line - promy

   W barwach Fastnet Line pływa prom Julia, na którego pokładzie znajduje się 300 kabin, restauracje, kino i bary. Rejs trwa 10h i odbywa się wyłącznie nocą.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi