Jak kupić bilet promowy na AFerry.pl?

Mapa

Rezerwacja biletu promowego - krok po kroku

  • Wyszukaj trasę przeprawy promowej. Wpisz w pole wyszukiwarki nazwę portu, kraju, region lub przewoźnika, aby zobaczyć trasy. Alternatywnie kliknij w trójkącik, aby rozwinąć listę wszystkich połączeń promowych. Nie martw się, gdy nie orientujesz się jakie porty i trasy są dostępne na twojej trasie przejazdu, po prostu zapoznaj się z nimi na naszych stronach Trasy promowe , Porty lub Kierunki , a następnie skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby dokonać rezerwacji biletu. Czasami możesz nie znaleźć swojego promu. Dobrym pomysłem może być zapoznanie się z działem rozkładu jazdy.
  • Porównaj ceny. W kolejnym etapie na stronie z wynikami zobaczysz cenę biletu na wybraną przeprawę plus alternatywne trasy. W ten sposób będziesz mógł porównać wszystkie ceny w jednym miejscu i wybrać najlepszą opcję. Podczas wyszukiwania łatwo zmienić dane podróży, jak data, godzina, pojazd, waluta. Wskazówki i porady, Jak kupić najtańszy bilet na prom znajdziecie w naszym Poradniku Pasażera .
  • Mobilna rezerwacja promu na AFerry.pl. Bilet promowy możesz rezerwować nie tylko w domu na komputerze, ale także na swoim tablecie, komórce lub smartfonie. Nasza strona jest responsywna/ elastyczna i automatycznie dostosowuje się do ekranu twojego urządzenia. Opcjonalnie skorzystaj z aplikacji AFerry na iPhone lub telefony z Androidem.
  • Płatność za bilet na prom. Obecnie akceptujemy tylko płatności kartami debetowymi lub kredytowymi oraz PayPal. Więcej informacji o kratach płatniczych i opłatach za ich korzystanie w naszym dziale Pomocy Ceny i Płatności .
  • Szybka wysyłka biletu elektronicznego na twój email. Po dokonaniu zapłaty online za twój bilet promowy otrzymasz na ekranie numer referencyjny twojej rezerwacji, który warto zanotować na wypadek, gdy podano błędny adres mailowy, na który ma być wysłane potwierdzeni rezerwacji. Email z numerem rezerwacji jest wysyłany automatycznie po autoryzacji zapłaty. E-bilet = Email z potwierdzeniem rezerwacji należy wydrukować i przedstawić na odprawie promowej w porcie, celem otrzymania karty pokładowej. Podobnie jak w przypadku rezerwacji lotniczych tanich przewoźników.
  • Zmiana rezerwacji. Zmiany rezerwacji możesz dokonać samodzielnie za pomocą Moje konto. Samodzielne zmiany dokonane w ciągu 24h od momentu rezerwacji przez Moje konto są bezpłatne. Zmiany dokonane w terminie późniejszym są płatne. Opłaty różnią się od przewoźnika i różnicy w cenie biletu.
  • Kiedy wrócisz Po podróży możesz chcieć napisać recenzję.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi