Port Promowy Esbjerg

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Esbjerg jest położone na Półwyspie Jutlandzkim w płd.-zach. części Danii. Znajdują się tu liczne muzea, z których najpopularniejsze jest Fisheries and Maritime Museum - Muzeum Rybołówstwa i Życia Morskiego. W pobliżu muzeum można podziwiać cztery 9-metrowe posągi mężczyzn znane jako Mennesket ved Havet. Poza tym w Esbjerg odbywa się słynny turniej szachowy The North Sea Cup.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Esbjerg
  • Port Promowy Esbjerg
  • Port Promowy Esbjerg

Ważne informacje

29.09.2014 DFDS Seaways zamknęło przeprawy na trasie Harwich - Esbjerg. Skorzystaj z naszej strony Promy do Holandii, aby znaleźć alternatywne połączenie.

Terminal Promowy Esbjerg

Największy port w Danii nad Morzem Północnym. Gospodarzem terminalu jest DFDS Seaways, który zapewnia połączenia do portu Harwich w Anglii.

Dojazd do portu Esbjerg

Samochodem: Z Kopenhagi autostrada E20. Z północnej części Danii weź trasę E45, która przechodzi w E20 w Kolding. Przejedz miasto, a zbliżając się do terminalu droga Toldbodvej, skręć nagle w lewo w ulice Dokvej prowadząca do terminalu.

Autobusem: Lokalny autobus numer 5 odjeżdża z dworca centralnego `13, `33 i`53 min. po pełnej godzinie.

Esbjerg Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

DFDS

Dokvej 3, DK-6700, Esbjerg, Denmark

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi