Eckero Line

 • Kup bilet na prom z Eckerö Line
  Kup bilet na prom z Eckerö Line

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z Eckerö Line to czysta przyjemność

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy do Estonii i Finlandii z Eckerö Line - Helsinki, Tallin

Eckerö Line obsługuje połączenia promowe między Estonią a Finlandią. Oprócz porównania cen i czasów linii Eckerö, pokażemy również wyniki dla operatorów alternatywnych, takich jak Tallink Silja i Viking Line, aby pomóc Ci uzyskać cały obraz. Jedyne przejście Eckerö Line to Helsinki (Finlandia) do Tallina (Estonia) z 3 przejściami dziennie. Odloty są dostępne z Helsinek o 9:00, 15:15 i 21:40 oraz z Tallina o 6:00, 12:00 i 18:30.

Możesz użyć AFerry do rezerwacji promów Eckerö Line do iz Helsinek i Tallina. Dla wszystkich tras promowych linii Eckerö i zobacz najnowsze ceny i czasy żeglugi patrz poniżej. Kliknij na swoją trasę promową, aby zobaczyć szczegółowy rozkład jazdy promów Eckerö Line z godzinami przyjazdu i wyjazdu.

Trasy linii Eckerö

Linia Eckerö oferuje połączenia Helsinki z Tallinem/Tallinem do Helsinek z 3 codziennymi przeprawami około 2 godzin i 15 minut.

Promy Eckerö Line- Trasy

Na pokładzie promów Eckerö Line

MS Finlandia jest jednym z największych promów pasażerskich pływających po Morzu Bałtyckim, przewożących 2080 pasażerów. MS Finlandia to jedyny prom pasażerski na trasie Helsinki-Tallinn, oferujący rozrywkę na żywo podczas wszystkich odlotów w ciągu dnia. Salon Business Lounge - z napojami, przekąskami, kanapkami, owocami i napojami (kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, piwo i wino) i bardzo szybka sieć WIFI w prywatnym salonie. Zarezerwuj posiłki w bufecie Eckerö z wyprzedzeniem i uzyskaj zniżkę (ceny na pokładzie są wyższe). MS Finlandia oferuje pełny fiński bufet w bufecie Eckerö, smaczne kanapki, sałatki i gorące posiłki w kawiarni / bistro i kilka barów z napojami i przekąskami, w okresie letnim również na świeżym powietrzu! Na 8. pokładzie znajduje się bufet Eckerö, bar Nosturi, bar Laituri, pub Telakka i kafeteria Satama. Aby uzyskać więcej prywatności na pokładzie, zarezerwuj prywatną i wygodną kabinę z oknem, aby podziwiać widoki na Morze Bałtyckie! Firma obsługuje zarówno ruch pasażerski, jak i towarowy między dwoma krajami.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz na pokładzie promu Eckerö Line Helsinki Tallinn, czy korzystasz z trasy Eckerö Line Tallinn Helsinki, będziesz miał świetne połączenie promowe z Eckerö Line Ferries. Zarezerwuj promy Eckerö Line z AFerry.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 16 opini
Promy Eckerö Line

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Promy Eckerö Line - Porty

Estonia

 • Tallinn

  - Adres portu: Passenger Harbour, A - Terminal
  Harbour 25 - 2, Tallinn
  Estonia

  Port Tallinn

Finlandia

 • Helsinki

  - Adres portu: Helsinki, Länsiterminaali T2 (Western Harbour, Terminal 2), Tyynenmerenkatu 14, 00220
  Helsinki
  Finland

  Port Helsinki

wideo

Promy Eckerö Line YouTube wideo

Opinie

 • 09 May 2019
  Polecam
  • Przekaz promem jest bardzo dobrze zorganizowana

   Opinia dodana przez IRMINA E

 • 11 Jul 2018
  Pozytywne wrażenia
  • Pierwszy raz skorzystałem z usług tego armatora. Same pozytywne wrażenia w porównaniu do jakości usług oferowanych przez konkurencję. Jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieje korzystać w przyszłości wspólnie z moimi znajomymi z usług Eckero Line. Dziękuję i pozdrawiam.

   Opinia dodana przez Wladyslaw W

 • 29 Jun 2018
  Ok
  • Szybko ,sprawnie ,bez prpblemów .

   Opinia dodana przez WOJCIECH KEDZIERSKI

 • 03 Jan 2018
  zadowolony
  • było nie źle , bez uwag, szybko, płynnie słowem tak jak powinno być

   Opinia dodana przez MIROSLAW PIECYK

 • 08 Aug 2017
  OK
  • W Helsinkach jest kilka terminali promowych. Proszę podawać na rezerwacji adres właściwego terminalu, aby łatwo było dotrzeć do właściwego. Poza tym - wszystko OK, dziękujemy!

   Opinia dodana przez Anon