Port Promowy East Cowes

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

East Cowes- Trasy

Miasto East Cowes jest położone na północnym wybrzeżu Wyspy Wight znajdującej się blisko Southampton. East Cowes odnosi się do miasta Cowes, które przedzielone jest rzeką Medina i stąd rozróżnienie wschodnia i zachodnia cześć miasta. W obydwu jego częściach znajduje się port promowy oferujący rejsy na główny ląd Anglii.

Wyspa Wight szczyci się nieskażonym krajobrazem, który prezentuje się wspaniale w każdej porze roku. Doskonale miejsce dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. W Cowes warto tu zobaczyć piękną marinę, zamek i okazale domy. Polskim akcentem w mieście jest fakt, że znana Błyskawica-statek niszczyciel został zbudowany walnie tutaj i brał udział w obronie wroga podczas II wojny światowej.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy East Cowes
 • Port Promowy East Cowes
 • Port Promowy East Cowes

Terminal Promowy East Cowes

Przewoźnik Red Funnel zapewnia stąd połączenie do Southampton dla zmotoryzowanych pasażerów i rowerzystów.

Terminal Promowy West Cowes

Przewoźnik Red Funnel zapewnia stąd połączenie do Southampton dla pieszych pasażerów bardzo szybkim katamaranem Red Jet.

Dojazd do portu East Cowes

Samochodem: Z Newport trasa A3054, a potem A3021. Alternatywnie trasa A3020 do West Cowes. a tam można skorzystać z mostu zwodzonego do East Cowes. Z mostu nie mogą korzystać pojazdy frachtowe.

Autobusem: WightBus kursuje w Cowes i okolicy, zapewniając połączenie również z portem.

East Cowes Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

 • 05 Apr 2019
  Cena
  • Zdecydowanie za drogo , w obie strony £75 w jedną £65

   Opinia dodana przez EDWARD

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi