Port Promowy Durres

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Kup bilety na promy do Albanii do Portu Durres z AFerry.pl

Miasto Durres lezy w zachodniej części Albanii nad Morzem Adriatyckim. Miasto zalodzone przez kolonie grecka ok. 600 lat p.n.e. Zwiedzając Durres można znaleźć wiele zabytkowa swata starożytnego, np. amfiteatr rzymski, wieżę wenecką. Poza tym okazale prezentują się też średniowieczne mury oraz Pałac Królewski.

Durres- Trasy

Terminal Promowy Durres

Największy port w kraju, wokół którego kreci się życie miasta. Pięciu operatorów promowych zapewnia liczne połączenia z portami włoskimi w Bari, Triest i Ankonie w tym Adria Ferries czy Ventouris.

Dojazd do portu Durres

Samochodem: z Tirany: autostradą E852/SH3, a następnie SH2 podążając za znakami Durr-S. Z północnego - zachodu: jedz E762/SH1, a potem SH2 do Durres. Natomiast z poludniowego - zachodu: jedz trasa SH4, na północny zachód, weź zjazd TIRAN/RINAS i podążaj SH2. Na pierwszym rondzie weź 2 zjazd, a na kolejnym rondzie 1 zjazd na E852/SH3 a na 3 rondzie weź 2 zjazd na SH2 do DURR-S. .

Pociągiem: Stacja kolejowa znajduje się w centrum miasta, skąd pieszo można pokonać dystans do portu. Pociągi kursują z Tirany.

Autobusem: Podmiejskie autobusy zapewniają dojazd do portu z centrum miasta.

2 z 5 gwiazdek na podstawie 1 opini

Durres Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

  • 05 Oct 2014
    podróż promem
    • Odprawa w Ankonie zła, brak informacji związku z opóźnieniem promu, kabina na promie nieposprzątana

      Opinia dodana przez wiesław