Port Promowy Dun Laoghaire

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Dun Laoghaire jest położone na wschodnim wybrzeżu Irlandii, ok 12km na południe od Dublina. Uważane za najstarsze miejsce w całym kraju. Rozwinęło się głownie dzięki handlowi z Anglia. Do głównych atrakcji miasta należą Narodowe Muzeum Morskie, muzeum Joyce'a oraz latarnia morska. W sezonie letnim odbywają się tu liczne festiwale i koncerty, co sprawia, że jest to doskonale miejsce na krótki odpoczynek w mieście.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Dun Laoghaire
  • Port Promowy Dun Laoghaire
  • Port Promowy Dun Laoghaire

Terminal Promowy Dun Laoghaire

Główny port promowy w kraju. Stena Line przeprawi cię stąd szybko do Holyhead w Walii. Rejs trwa ok. 2 godz. Caly terminal imponuje nowoczesna infrastruktura.

Dojazd do portu Dun Laoghaire

Samochodem: Przyjeżdżając z zachodu od strony Galway lub Limerick, podążaj za znakami na Dublin aż do skrzyżowania M50/N81, a potem prosto za znakami do Dun Laoghaire Ferry Port. Jeśli będziesz jechać z północnego zachodu lub północy, kieruj sie na Dublin, weź drogę East Link Toll Bridge, a potem N11 do Wexford i podążaj za znakami Dun Laoghaire Ferry Port. Kierowcy z południa również musze kierować się najpierw w stronę Dublina, a potem z Waterford, Kilkenny lub Carlow jedz N11 na Dublin/ Dun Laoghaire, a od Loughlinstown koło Bray zobaczysz już znaki na Dun Laoghaire Ferry Port. .

Pociągiem: Stacja DART- szybkiego tramwaju mieści się tuz obok terminalu, zapewaniającego szybki dojazd do Dublina i głównej stacji kolejowej w Dublinie.

Autobusem: Dublin Bus utrzymuje regularny kurs z centrum do portu promowego Dun Laoghaire. (autobusy numer 7 / 7A / 8). Autobusy Eireann dowiozą cię z Dun Laoghaire w inne zakątki kraju.

Dun Laoghaire Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Stena Line

The Ferry Terminal, St Michaels Wharf, Dun Laoghaire Harbour(It is about twelve kilometres south of Dublin city centre), Dun Laoghaire, County Dublin, Republic of Ireland

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi