Port Promowy Dun Laoghaire

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Miasto Dun Laoghaire jest położone na wschodnim wybrzeżu Irlandii, ok 12km na południe od Dublina. Uważane za najstarsze miejsce w całym kraju. Rozwinęło się głownie dzięki handlowi z Anglia. Do głównych atrakcji miasta należą Narodowe Muzeum Morskie, muzeum Joyce'a oraz latarnia morska. W sezonie letnim odbywają się tu liczne festiwale i koncerty, co sprawia, że jest to doskonale miejsce na krótki odpoczynek w mieście.

  • Port Promowy Dun Laoghaire
  • Port Promowy Dun Laoghaire
  • Port Promowy Dun Laoghaire

Terminal Promowy Dun Laoghaire

Główny port promowy w kraju. Stena Line przeprawi cię stąd szybko do Holyhead w Walii. Rejs trwa ok. 2 godz. Caly terminal imponuje nowoczesna infrastruktura.

Dojazd do portu Dun Laoghaire

Samochodem: Przyjeżdżając z zachodu od strony Galway lub Limerick, podążaj za znakami na Dublin aż do skrzyżowania M50/N81, a potem prosto za znakami do Dun Laoghaire Ferry Port. Jeśli będziesz jechać z północnego zachodu lub północy, kieruj sie na Dublin, weź drogę East Link Toll Bridge, a potem N11 do Wexford i podążaj za znakami Dun Laoghaire Ferry Port. Kierowcy z południa również musze kierować się najpierw w stronę Dublina, a potem z Waterford, Kilkenny lub Carlow jedz N11 na Dublin/ Dun Laoghaire, a od Loughlinstown koło Bray zobaczysz już znaki na Dun Laoghaire Ferry Port. .

Pociągiem: Stacja DART- szybkiego tramwaju mieści się tuz obok terminalu, zapewaniającego szybki dojazd do Dublina i głównej stacji kolejowej w Dublinie.

Autobusem: Dublin Bus utrzymuje regularny kurs z centrum do portu promowego Dun Laoghaire. (autobusy numer 7 / 7A / 8). Autobusy Eireann dowiozą cię z Dun Laoghaire w inne zakątki kraju.

Dun Laoghaire Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi