Port Promowy Dublin

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Port Promowy Dublin - Ceny od 646 zł

Nowość! Nowe bezpośrednie połączenie Irish Ferries między Francją i Irlandią na trasie Cherbourg - Dublin w 2014. Bilety już w sprzedaży na przeprawy od 18 stycznia. Rejsy będą odbywać się raz w tygodniu w weekendy.

Na Aferry.pl oferuje promy z Dublina do różnych regionów Wielkiej Brytanii. Przewoźnik Isle of Man Steam Packet zabierze cię na Wyspę Man, natomiast P&O do Liverpoolu w Anglii, a Stena Line i Irish Ferries do Holyhead w Walii oraz do Cherbourg we Francji.

Miasto Dublin jest stolica Irlandii położona na jej środkowo - wschodnim wybrzeżu nad Zatoka Dublińską. Miasto bogate w historie i tradycje. Najlepszym sposobem na eksploracje atrakcji Dublina jest spacer wzdłuż rzeki Liffey. Warto tu wspomnieć chociażby o słynnym Guinness Store House, gdzie można zapoznać się z produkcja Guinnessa. Trinity College, czy Temple Bar. Dużo tutaj zabytkowych kościołów. Podczas pobytu w Dublinie nie można pominąć tradycyjnych pubów, aby skosztować tradycyjnej kuchni irlandzkiej i posłuchać na żywo muzyki irlandzkiej.

Dublin- Trasy

Terminal promowy Dublin

Port znajduje się zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Polaczenia z Anglia i Wyspa Man utrzymuje 5 operatorów. Terminal posiada bardzo dobra infrastrukturę turystyczna.


Dojazd do portu w Dublinie

Samochodem: pamiętaj, że w Dublinie są 2 terminale: jeden w centrum Dublina, a drugi w Dun Laoghaire, ok 10 km poza Dublinem. Do portu w Dublinie łatwo dojechać z Dublin O'Connell Bridge, kierując się w stronę Point Depot, a następnie skręć w lewo i jedz droga prosto do portu.

Pociągiem: DART odpowiednik szybkiego tramwaju zabierze cię do portu z centrum w niecałe pól godziny.

Autobusem: autobus numer 53 kursuje z centrum do portu. Ponadto linie autobusowe Bus Eireann zapewniają połączenie miedzy Dublinem i wieloma miejscami w Irlandii.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 22 opini

Dublin Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

 • 17 Dec 2018
  B.pozytywne wrażenia
  • zgodnie z moimi oczekiwaniami

   Opinia dodana przez TADEUSZ KOZANECKI

 • 25 May 2018
  Irish
  • Lol

   Opinia dodana przez Anon

 • 25 Dec 2017
  breakfast meal
  • Breakfast was ok but the one slide bread full full of fat ful of oil it was desgusting!!!!!!!

   Opinia dodana przez MARIUSZ SADOWSKI

 • 22 Jan 2017
  Dobra
  • Brak

   Opinia dodana przez Anon

 • 21 Oct 2016
  Dojazd do portu w Liverpool
  • Takiej sytuacji jak znalezienie miejsca wyplyniecia promu z Liverpoolu w nocy nie zycze nikomu!!! Calkowita dezinformacja Gdzie!!! jak!!! Tragedia!!! Ale sie udalo dzieki pomocy licznej grupy ludzi dobrej woli!!!

   Opinia dodana przez ZYBI