Port Promowy Dieppe

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Dieppe- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Dieppe jest położne na północno - zachodnim wybrzeżu Francji nad Kanałem La Manche. Słynie przede wszystkim z małż, które można konsumować w licznych restauracjach. Na uwagę zasługuje również stare miasto i zamek. Popularny jest także coroczny Festiwal Latawców.

  • Port Promowy Dieppe
  • Port Promowy Dieppe
  • Port Promowy Dieppe

Terminal Promowy Dieppe

Jeden z ważniejszych portów nad Kanałem La Manche zarówno dla obsługi pasażerskiej, jak i frachtowej. Operator Transmanche zapewnia tutaj przeprawy do portu Newhaven w Anglii.

Dojazd do portu Dieppe

Samochodem: Z Rouen weź trasę N27 do Dieppe, a następnie podążaj za znakami do portu. Port w Dieppe leży ok 200km na płn. - zach. od Paryża i ok. 70 km od Rouen..

Pociągiem: Stacja kolejowa znajduje się w centrum miasta, skąd odbywają się regularne kursy do większych miast we Francji. Wychodząc z dworca, kieruj się w stronę wybrzeża, przejedź 2 mosty i tuż za Informacją Turystyczną zobaczysz terminal Transmanche.

Autobusem: Z przystanku obok terminalu wyruszają autobusy do większych miast we Francji.

Dieppe Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

DFDS

Terminal Transmanche, Quai Gaston Lalitte, 76200, France

DFDS

Terminal Transmanche, Quai Gaston Lalitte, 76200, France

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi