Port Promowy Devonport

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Devonport- Trasy

Devonport leży na północno - zachodnim wybrzeżu Tasmanii w Australii u ujścia rzeki Mersey do Cieśniny Bassa, ok 240 km na południe od głównego lądu Australii. Jest to dobry punkt wypadowy na eksploracje Tasmanii. Ponad 45% wyspy zajmują rezerwaty i parki narodowe, które chronią dziewiczy krajobraz i przyrodę. Największym miastem Tasmanii jest Hobart położone na południowym wybrzeżu z popularnym muzeum MONA (muzeum starej i nowej sztuki). Na południowy zachód od Devonport mieści się Prak Narodowy Cradle Mountain-Lake St Clair National Park z najwyższą górą na wyspie - Góra Ossa. Miłośnicy pięknych krajobrazów na pewno nie będą się tutaj nudzić. Miejsc na piesze wędrówki nie brakuje. Warto tutaj zobaczyć słynnego diabła tasmańskiego.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Devonport
  • Port Promowy Devonport
  • Port Promowy Devonport

Terminal Promowy Devonport

Przewoźnik Spirit of Tasmania oferuje stąd połączenia promowe do portu Melbourne w stanie Victoria na głównym lądzie Australii.

Dojazd do portu Devonport

Samochodem: Terminal położony jest we wschodniej części miasta w Esplanade. Dojedziesz tam trasą A5, która biegnie z Hobart.

Autobusem: Mersey Link, Redline oraz autokary Phoenix. Rozkłady jazdy są ograniczone w soboty. Autobusy nie kursują w niedziele i święta.

Devonport Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Spirit of Tasmania

The Esplanade, PO Box 168E, East Devonport TAS 7310, Tasmania

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi