Promy Destination Gotland

Promy Destination Gotland
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Już wkrótce na AFerry.pl

Destination Gotland - trasy

Przewoźnik Destination Gotland oferuje przeprawy promowe przez Bałtyk miedzy galowym lądem Szwecji a wyspa Gotlandia. Pasażerowie mogą udać się w 3 godzinny rejs z Nynäshamn (Sztokholm) lub Oskarshamn do portu Visby.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Destination Gotland- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Destination Gotland to czysta przyjemność

  Destination Gotland - promy

  Flota Destination Gotland składa się z dwóch promów SF1500 orazSF700. Podczas kilkugodzinnego rejsu pasażerowie mogą zrelaksować się w dziennych kabinach, restauracji, kinie, a młodsi mogą korzystać z specjalnych salonów zabaw i gier.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi