Promy DBS Cruise Ferry

Promy DBS Cruise Ferry
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

DBS Cruise Ferry - trasy

Przewoźnik DBS Cruise Ferry oferuje rejsy przez Morze Japońskie między Władywostok (Rosja), Tonghae (Donghae, Korea Pd) oraz Sakaiminato (Japonia, Honsiu).

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas polaczeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa jest co najmniej 2 godziny przed planowanym odjazdem

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy DBS Cruise Ferry- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Promy DBS Cruise Ferry to czysta przyjemność

  DBS Cruise Ferry - promy

  Flota DBS Cruise Ferry składa się tylko z jednego statku " wschodnich marzeń" Estern Dreams. Pasażerowie mogą podziwiać z pokładu piękne widoki na Morze Japońskie i Wyspę Honsiu lub przeżyć odrobine luksusu w nowoczesnych wnętrzach promu DBS. Na statku znajduje się bogata infrastruktura turystyczna w tym piękne kabiny, sale zabaw dla dzieci, liczne restauracje, sauna, itd.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy DBS Cruise Ferry YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi