Port Promowy Cesme

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Czesma to urocze miasteczko położone na zachodnim wybrzeżu Turcji nad Morzem Egejskim. Nazwa wywodzi się od słowa "cesme" oznaczającego fontannę. Jak samo pochodzenie nazwy sugeruje w Czesmie jest dużo fontann, pamiątek po Imperium Osmańskim. Charakterystyczna budowla miasta jest zamek. Niedaleko miasta znajduje się IIica - wielki resort z źródłami wody termalnej i piękną piaszczystą plażą. Doskonale miejsce do wypoczynku nad wodami Morza Egejskiego

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Czesma
  • Port Promowy Czesma
  • Port Promowy Czesma

Terminal Promowy Czesma

Przyjmuje Greckie promy z pobliskiej wyspy Chios oraz statki pasażerskie z Włoch. Przewoźnik Marmara Lines obsługuje tu połączenia do Ankony w sezonie od maja do września. Rejs trwa ok. 9 godzin.

Dojazd do portu Czesma

Samochodem: Droga O32 z Izmiru, nowa autostrada.

Pociągiem: Stacja kolejowa znajduje się w Izmir ok. 90 km od portu.

Autobusem: Z lotniska w Izmirze kursuje bezpośredni autobus do Czesmy. Poza tym można też zabrać autobus z centrum Izmiru.

Cesme Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Erturk Lines

6-7, Beyazit Caddesi, Cesme, Turkey

Marmara Lines

Cesme Port, Cesme, Turkey

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi