Port Promowy Cesme

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Cesme- Trasy

Czesma to urocze miasteczko położone na zachodnim wybrzeżu Turcji nad Morzem Egejskim. Nazwa wywodzi się od słowa "cesme" oznaczającego fontannę. Jak samo pochodzenie nazwy sugeruje w Czesmie jest dużo fontann, pamiątek po Imperium Osmańskim. Charakterystyczna budowla miasta jest zamek. Niedaleko miasta znajduje się IIica - wielki resort z źródłami wody termalnej i piękną piaszczystą plażą. Doskonale miejsce do wypoczynku nad wodami Morza Egejskiego

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Czesma
  • Port Promowy Czesma
  • Port Promowy Czesma

Terminal Promowy Czesma

Przyjmuje Greckie promy z pobliskiej wyspy Chios oraz statki pasażerskie z Włoch. Przewoźnik Marmara Lines obsługuje tu połączenia do Ankony w sezonie od maja do września. Rejs trwa ok. 9 godzin.

Dojazd do portu Czesma

Samochodem: Droga O32 z Izmiru, nowa autostrada.

Pociągiem: Stacja kolejowa znajduje się w Izmir ok. 90 km od portu.

Autobusem: Z lotniska w Izmirze kursuje bezpośredni autobus do Czesmy. Poza tym można też zabrać autobus z centrum Izmiru.

Cesme Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Erturk Lines

6-7, Beyazit Caddesi, Cesme, Turkey

Marmara Lines

Cesme Port, Cesme, Turkey

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi