Promy Cyclades Fast Ferries

Promy Cyclades Fast Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Cyclades Fast Ferries - trasy

Operator promowy Cyclades Fast Ferries obsługuje połączenia między głównym lądem Grecji a wyspami w archipelagu Cyklady. Z portu w Rafina kursują promy na wyspy Andros, Tinos i Mykonos. Dzięki licznym promocjom na AFerry.pl znajdziesz wiele tanich biletów na trasy z Cyclades Fast Ferries.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 1 godzine przed odplywem promu dla wszystkich pasazerow.

Trasy:
12
Najkrótsze przejście:
Mykonos - Tinos
30 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy Cyclades Fast Ferries- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Cyclades Fast Ferries to czysta przyjemność

Cyclades Fast Ferries - promy

Cyclades Fast Ferries przewozi swoich pasażerów na nowoczesnym promieTheologos P.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Cyclades Fast Ferries YouTube wideo

Opinie

 • 23 Jul 2014
  Polecam
  • Podróż promem przebiegła nam bardzo przyjemnie i komfortowo. Prom jest duży i ma wygodne kanapy do siedzenia, jest kilka bufetów i sklep w którym można kupić pamiątki lub ubrania, torebki. Byliśmy zdziwieni, że tak dużo ludzi płynęło promem i to w obydwie strony, praktycznie wszystkie miejsca były zajęte. Jeżeli ktoś ma chorobę lokomocyjną, jak ja, siedząc w środku w ogóle się nie odczuwa kołysania. Polecam podróż tym promem:)

   Opinia dodana przez Basia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi