Promy CTN

Promy CTN
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

CTN - trasy

Operator promowy CTN pływa regularnie z Tunezji do Francji i Włoch, przewożąc pasażerow i fracht. Dzieki AFerry.pl możesz kupić tani bilet na przeprawy z CTN do Tunisu, Marsylii lub Genui.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa zaczyna sie co najmniej 4 godziny przed planowanym odjazdem dla wszystkich pasazerow

Trasy:
6
Najkrótsze przejście:
Genua - Tunis
19 h
Najpopularniejsza trasa:

Promy CTN- Trasy

Oferty Specjalne

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z CTN to czysta przyjemność

CTN - promy

We flocie CTN (La Compagnie Tunisienne de Navigation) pływają nowoczesne promy C/F Carthage the C/F Venizelos i C/F Habib. Na statkach czekają na Ciebie liczne atrakcje: basen, strefa zabaw dla dzieci, liczne bary, restauracje i komfortowe kabiny.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy CTN YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi