Promy Cotai Water Jet

Promy Cotai Water Jet
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wkrotce na AFerry

Cotai Water Jet - trasy

Przewoźnik Cotai Water Jet oferuje rejsy przez estuarium Rzeki Perłowej między Macau a Hong Kong/ Koulun w Chinach. Rejsy odbywają się na trasach między terminalem Taipa w Makao a Sheung Wan w Hong Kongu, Makao do Koulun oraz na lotnisko w Hong Kongu.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Cotai Water Jet- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Cotai Water Jet to czysta przyjemność

  Cotai Water Jet - promy

  Flota Cotai Water Jet obejmuje bardzo szybkie niebieskie katamarany/ wodoloty. Pasażerowie mogą podróżować w klasie ekonomicznej, pierwszej i VIP. W cenie biletu w klasie pierwszej i VIP wliczone napoje oraz zakąski. Każdy podróżny może wnieść na pokład bezpłatny bagaż do 20kg o maksymalnych wymiarach 56cm X 36cm X 23cm. Nadbagaż płatny dodatkowo.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi