Port Promowy Cork

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Cork- Trasy

Miasto Cork leży na południowo- wschodnim wybrzeżu Irlandii u ujścia rzeki Lee do Morza Celtyckiego. W Corku można zobaczyć wiele ciekawych zabytków, jak np. gotycka katedrę Świętego Finn Barre czy Galerie Crawford z interesującą kolekcją rzeźb. Malownicze położenie nad rzeka, kreuje doskonale miejsce do spacerów i podziwiania architektury miasta. Nie brakuje tu również restauracji, kafejek, czy centrów handlowych. Cork jest brama do Południowej Irlandii, którą też warto odkryć.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Cork
 • Port Promowy Cork
 • Port Promowy Cork

Terminal Promowy Cork

Terminal promowy znajduje się w miejscowości Ringaskiddy, ok. 20km na południe od Cork. Obsługuje on pasażerow udających się do portów Swansea (Fastnet Line) w Walii i Roscoff (Brittany Ferries) we Francji. Port posiada bardzo dobrą infrastrukturę dla podróżujących.

Dojazd do portu Cork

Samochodem: Z Corku jedź N25 na południe, a potem weź N28 do Ringaskiddy i podążaj za znakami do portu - ferry terminal.

Pociągiem: Stacja kolejowa znajduje się blisko centrum Corku i stamtąd można zabrać autobus do portu.

Autobusem: ze stacji kolejowej kursuje co godzinę autobus do portu.

Cork Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Brittany Ferries

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland

Fastnet Line

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland

Opinie

 • 08 May 2013
  Podróż była wspaniała
  • Od Pani w informacji 6 poziom uzyskałem wszelkie info, jakie mnie interesowały. Pozostawiona włączona lodówka w aucie spowodowała zozładowanie akumulatora i z tym załoga sobie poradziła. Dzieki wielkie.

   Opinia dodana przez Tadeusz

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi