Port Promowy Kopenhaga

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Kopenhagii- Trasy

Miasto Kopenhaga to stolica Danii położona na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandii. Będąc najstarszym miastem w kraju posiada bogatą historie. Jej ślady widoczne są w wielu zabytkowych budowlach i pomnikach, np. ratusz, Amalienborg - Pałac Królewski Chrystiana VII, kopenhaska syrenka. Mnóstwo tu kościołów i muzeów. Komercyjną atrakcją miasta jest Stroget, najdłuższy deptak w Europie. Przy okazji pobytu w Kopenhadze można bez problemu dostać się samochodem lub pociągiem do Malmo przez most Öresund.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Kopenhaga
  • Port Promowy Kopenhaga
  • Port Promowy Kopenhaga

Terminal Promowy Kopenhaga/ Wjazd na Öresund

Rozciąga się na długość ponad 12km. Gospodarzem portu jest operator DFDS Seaways obsługujący połączenia do Oslo. Trasa E20 z Kopenhagi do Malmo przebiega przez most Öresund. Bilet na przejazd tym mostem można kupić na naszej stronie Öresund.

Dojazd do portu Kopenhaga

Samochodem: proszę kierować się znakami na Havn na ulice Dampfærgevej zarówno z północy jak i południa miasta. Polski.

Autobusem: DFDS Seaways zapewniają darmowy autobus 20E dla pasażerow z centrum miasta. Poza tym do terminalu kursuje też autobus publiczny numer 26.

Kopenhagii Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

DFDS

Dampfærgevej 30, 2100, Kobenhavn O, Denmark

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi