Promy Commodore Cruises

promy Commodore Cruises
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Zakup biletu z Commodore Cruises jest niemożliwy na AFerry.pl. Proszę skorzystać z wyszukiwarki, aby wybrać alternatywną trasę i operatora.

Commodore Cruises - trasy

Promy Top Line kursują pomiędzy Włochami a Słowenią oraz Półwyspem Istria w Chorwacji. Przewoźnik oferuje przeprawy z Wenecji do Piranu w Słowenii oraz do kilku portów w Północnej Chorwacji: Poreč, Umago i Pula. Na wszystkich trasach przeprawiani są wyłącznie piesi pasażerowie z sezonie od maja do października.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 60 minut przed odpłynięciem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

promy Commodore Cruises- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Commodore Cruises to czysta przyjemność

  Commodore Cruises - promy

  Operator przewozi pasażerow na pokładzie szybkiego promu Dora. Na statku znajdziemy bary, także na zewnątrz, taras widokowy i sklep. Podczas przeprawy można podziwać piękne widoki na Adriatyk.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi