Promy Comarit

Promy Comarit
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przewoźnik promowy Comanav jest również znany jako Comarit Ferries lub Comarit Comanav Ferries.

Comarit - trasy

Comarit to marokańsko - norweski operator promowy, który od 35 lat obsługuje pasażerow udających się do Francji, Maroka lub Włoch. Comarit wraz z Comanav zapewniają długo-dystansowe przeprawy między Afryką a Europą, podczas których możesz podziwiać Morze Śródziemne. Dzięki AFerry.pl kupisz bilet na przeprawy promowe z Comarit do portu Tangier Med lub Nador.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Comarit- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Comarit to czysta przyjemność

  Comarit - promy

  Comarit posiada flotę 6 promów, w tym nowoczesne Biladi i Berkane. Na ich pokładach znajdziecie, wszystko co potrzebne jest do komfortowego rejsu, począwszy od restauracji, a skończywszy na basenie i wygodnych kabinach.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi