Promy Comanav

Promy Comanav
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przewoźnik promowy Comanav jest również znany jako Comarit Ferries lub Comarit Comanav Ferries.

Comanov - trasy

Comanav od 35 lat zapewnia regularne połączenia między Francją (Sete) i Maroko (Tanger, Nador) oraz do Włoch (Genua). Dzięki AFerry.pl kupisz bilet na przeprawy promowe z Comanov, korzystając z wielu ofert specjalnych


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Check-in is at least 3 hours prior to departure for all passengers. ****Please print a copy of this email confirmation and take it with you when you travel. You will shortly receive your stamped PDF ticket(s) which you will need to print out and take to the port to ensure travel. Failure to present your printed stamped Comarit/Comanav PDF ticket(s) when requested may result in access to the vessel being denied. ****

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Comanav- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Comanav to czysta przyjemność

  Comanav - promy

  Wśród floty Comanav znajduje się statek "Marakech", który raczej przypomina raczej statek rejsowy niż prom pasażerski. Na pokładzie tego promu znajdziecie, wszystko co potrzebne jest do komfortowego rejsu, począwszy od restauracji, a skończywszy na basenie.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

  Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

  Na AFerry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jesli wybierasz sie w rejs z przewoźnikiem Comanav. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

  Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi