Promy Colonia Express

Promy Colonia Express
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wkrótce na AFerry

Colonia Express - trasy

Colonia Express zapewnia bardzo szybkie połączenia promowe między Argentyna i Urugwajem przez estaurium La Plata. Rejsy odbywają się na następujących trasach z Argentyny: Buenos Aires - Montevideo, Buenos Aires - Colonia del Sacramento, Buenos Aires - Caramelo, Buenos Aires - La Paloma, Buenos Aires - Piriapolis, Buenos Aires - Punta del Este.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 minut przed odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerow

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Colonia Express- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

  Colonia Express - promy

  Flota składa się z 3 szybkich promów Atlantic Express, Buenos Aires Express i Colonia Express zapewniających komfortową przeprawę. Podczas rejsu można podziwiać piękne widoki na La Plata lub relaksować się oglądając film.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego że świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi