Promy Clipper Vacation Ferry

Promy Clipper Vacation Ferry
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Clipper Vacation Ferry - trasy

Clipper Vacation oferuje codzienne przeprawy z amerykańskiego portu Seattle do Victoria w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. W sezonie letnim przewoźnik zapewnia także połączenia między Seattle a wyspa San Juan przy granicy z Kanadą.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 60minut przed odpłynięciem promu.

Trasy:
2
Najkrótsze przejście:
Seattle - Victoria
2 h 45 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy Clipper Vacation Ferry- Trasy

Oferty Specjalne

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Clipper Vacations to czysta przyjemność

Clipper Vacation Ferry - promy

Clipper Vacation Ferry przeprawia pasażerów na szybkich katamaranach Victoria Clipper. Na pokładzie znajduje się wiele udogodnień, aby umilić ponad 3 godzinne rejsy z Seattle do Victoria lub na San Juan. Podczas przeprawy przy odrobinie szczęścia można zobaczyć orki lub wieloryby.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Clipper Vacation Ferry YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi