Port Promowy Civitavecchia

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Port Promowy Civitavecchia - Znajdź najlepszą cenę

Civitavecchia to ważne miasto portowe dla Rzymu na zachodnim wybrzeżu Włoch. Zniszczone podczas dwóch wojen światowych, po których zachowały się Fort Michelangelo i Piazza Leandra. Można tu zobaczyć również gorące źródła z czasów rzymskich.

Civitavecchia- Trasy

Terminal Promowy Civitavecchia

Ze względu na swe strategiczne położenie w pobliżu Rzymu odgrywa ważną role w morskim transporcie Włoch. Wielu operatorów promowych, jak GNAV, Grimaldi czy Corsica Ferries oferują połączenia do Hiszpanii, Tunezji, Sardynii, Korsyki, na Sycylie i do Francji.

Dojazd do portu Civitavecchia

Samochodem: Port położony jest 70 km na północny - zachód od Rzymu i ma bardzo dobre połączenie z resztą kraju dzięki trasie A12. W Civitavecchia weź SS1 Aurelia na Civitavecchia - Orte i podążaj za znakami Porto przez około 8km, aż zobaczysz wjazd do portu Vespucci.

Pociągiem: Liczne połączenia z Rzymu ze stacji Roma Ostiense Station.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 11 opini

Civitavecchia Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Opinie

 • 16 Jul 2018
  Poleca
  • Wszystko było OK. Bardzo wygodna kajuta. Polecam!

   Opinia dodana przez KONRAD RYDWELSKI

 • 16 Jul 2014
  Positive feelings
  • In general, I evaluate this trip very positively. However, I must say Moby was far more better. - Boarding - I had to go to the office and wait 1 hour in queue for the tickets - Ferry - very old - Swimming pool - closed - Children corner - ridiculously small

   Opinia dodana przez Jacek

 • 30 Jul 2013
  Prom zamiast samolotu
  • Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Jedynie oczekiwanie na wjazd na prom było zbyt długie. Polecam podróż promem jako alternatywę dla samolotu i dla bojących się latać ;). Tym bardziej, iż można podziwiać piękne widoki

   Opinia dodana przez Joanna