Prom z Civitavecchia do Olbia

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  7 h 15 min
  Sprawdź cenę
 • 7 przejazdów tygodniowo
  5 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Tanie ceny Civitavecchia do Olbia

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Civitavecchia do Olbia

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Civitavecchia do Olbia. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Civitavecchia do Olbia jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Civitavecchia do Olbia.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Civitavecchia do Olbia jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 21 Jul 2019
  Bardzo przyjemny rejs
  • Bardzo przyjemny rejs, prawie w całości przespaliśmy w kajucie. Czyściutka pościel i ręczniki. Brakowało tylko mydełek - dla 4 osób w kajucie były tylko dwa mydełka i dwa szampony. Ale to nieistotny drobiazg. Wszystko wspaniałe. Polecam rejs i stronę aferry!

   Opinia dodana przez JOANNA KLIMCZAK

 • 04 Jul 2016
  polecam!
  • wrażenia pozytywne, wygodna i czysta kabina, miły personel promu, polecam!

   Opinia dodana przez rafał

 • 21 Jun 2015
  comfortable travel by ferry Tirrenia from Civitaveccia to Olbia
  • travel by ferry from Civittaveccia to Olbia was comfortable, like comfortable was a ferry, staff of the ferry nice and cathering coffee and mineral water tasty

   Opinia dodana przez danuta

 • 15 Aug 2014
  Ogólnie w porządku
  • Minusy : trzeba być minimum 2 godziny przed wyplynieciem z portu - dla mnie niezrozumiałe, bowiem wszyscy, ustawieni w zgrabna kolejkę czekali przez 1,5 godziny w bezruchu. Bez sensu. Konieczność wymiany biletu internetowego na normalny w biurze przewoźnika. Ktoś w jednym z komentarzy napisał, ze biuro jest oddalone o ok 2 km od portu, co nie jest prawda, bo bilet wymieniliśmy w poczekalni oddalonej od portu o jakieś 50 metrów. Na pokładzie okazało się, ze niestety kupując dwa bilety nie ma żadnej gwarancji, ze siedzimy obok siebie. Bilet wprawdzie miał miejsca oznaczone, sugerujące dwa numery obok, ale jak się okazało były to miejsca brzegowej, w dwóch rożnych rzędach i po przeciwnych stronach. Chcieliśmy je zamienić, ale obsługa poinformowała nas, ze nie zajmują się takimi "głupotami" Nocny kurs wymaga zabrania czegoś do odkrycia, klimatyzacja działa jak szalona. Plusy: Pomoc obsługi podczas parkowania Smaczna i tania (1,2 euro) kawa i rogaliki na śniadanie.

   Opinia dodana przez Marta

 • 17 Jul 2014
  czysto i przyjemnie:)
  • Kabiny świetnie wysprzątane. Bardzo dobre warunki podczas podróży. Jedynym mankamentem jest fakt, że obsługa zakłada, że wszyscy znają język włoski. Słyszałam tylko jeden komunikat po angielsku.

   Opinia dodana przez Iwona

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi