Pociag Eurostar

 • Kup bilet na pociąg Eurostar do Londynu
  Kup bilet na pociąg Eurostar do Londynu

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo do Paryża
  Podróżuj komfortowo do Paryża

  Przejazd Eurostarem to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na pociąg Eurostar z AFerry.pl - Londyn, Parys, Bruksela, Disneyland, Ashford

Rezerwacja biletu na pociąg Eurostar jest chwilowo niemożliwa. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć alternatywne połączenie z Eurotunelem lub przeprawę promową

Eurostar - trasy

Eurostar to przewoźnik kolejowy zapewniający bardzo szybkie połączenie między Wielką Brytanią a głównym lądem Europy od 1994 roku. Pociąg kursuje ze stacji St. Pancras w Londynie przez Ashford w hrabstwie Kent do miast i portów w Francji i Belgii. Eurostatem można dojechać między innymi do Paryża, Lile, Awinionu, Brukseli, a nawet do Francuskich Alp. Dzięki specjalnemu połączeniu Eurostar Ski narciarze mogą w łatwy sposób dojechać do znanych ośrodków białego szaleństwa jak Bourg St Maurice lub Moutiers.

Eurostar jest alternatywnym środkiem transportu dla osób udających się z Anglii przez Kanał La Manche do innych zakątków Europy bez konieczności rezerwacji promu.

Pociąg Eurostar jest opcja dla pasażerow pieszych, którzy chcą po dozować tunelem. Osoby zmotoryzowane powinny skorzystać z pociągu samochodowego Eurotunnel.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych i kolejowych na Eurotunnel i Eurostar. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład jazdy.

Eurostar - pociągi

Pociągi Eurostar są nowoczesne i bardzo szybkie. Na niektórych odcinkach może osiągnąć prędkość nawet do 300 km/godz. Wagony wyposażone są w punkt gastronomiczny, specjalne przedziały dla rodzin i osób po dozujących służbowo. Eurostar oferuje pasażerom 3 klasy podroży: standard, wypoczynkowa i biznes. W klasie wypoczynkowej i biznes w cenne biletu wliczone są rożnego typu usługi, jak na przykład: lekkie posiłki, prasa do czytania czy darmowy dostep do Internetu.


Bez względu, którą trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu Eurostar ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Odprawa 1 godzina przed zaplanowanym odplywem dla wszystkich pasazerow.

Pociag Eurostar - Porty

wideo

Pociag Eurostar YouTube wideo