Pociag Eurostar

Pociag Eurostar
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Rezerwacja biletu na pociąg Eurostar jest chwilowo niemożliwa. Skorzystaj z wyszukiwarki aby znaleźć alternatywne połączenie z Eurotunelem lub przeprawę promową

Eurostar - trasy

Eurostar to przewoźnik kolejowy zapewniający bardzo szybkie połączenie między Wielką Brytanią a głównym lądem Europy od 1994 roku. Pociąg kursuje ze stacji St. Pancras w Londynie przez Ashford w hrabstwie Kent do miast i portów w Francji i Belgii. Eurostatem można dojechać między innymi do Paryża, Lile, Awinionu, Brukseli, a nawet do Francuskich Alp. Dzięki specjalnemu połączeniu Eurostar Ski narciarze mogą w łatwy sposób dojechać do znanych ośrodków białego szaleństwa jak Bourg St Maurice lub Moutiers.

Eurostar jest alternatywnym środkiem transportu dla osób udających się z Anglii przez Kanał La Manche do innych zakątków Europy bez konieczności rezerwacji promu.

Pociąg Eurostar jest opcja dla pasażerow pieszych, którzy chcą po dozować tunelem. Osoby zmotoryzowane powinny skorzystać z pociągu samochodowego Eurotunnel.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych i kolejowych na Eurotunnel i Eurostar. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład jazdy.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa 1 godzina przed zaplanowanym odplywem dla wszystkich pasazerow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Pociag Eurostar- Trasy

   Eurostar - pociągi

   Pociągi Eurostar są nowoczesne i bardzo szybkie. Na niektórych odcinkach może osiągnąć prędkość nawet do 300 km/godz. Wagony wyposażone są w punkt gastronomiczny, specjalne przedziały dla rodzin i osób po dozujących służbowo. Eurostar oferuje pasażerom 3 klasy podroży: standard, wypoczynkowa i biznes. W klasie wypoczynkowej i biznes w cenne biletu wliczone są rożnego typu usługi, jak na przykład: lekkie posiłki, prasa do czytania czy darmowy dostep do Internetu.


   Bez względu, którą trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu Eurostar ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi