Prom z Chania do Pireus

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  8 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Chania do Pireus trasa promowa laczy Kreta z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez ANEK Superfast i Minoan Lines. Oprócz porównania cen i czasu dla Chania do Pireus, pokazemy Ci równiez wyniki dla Heraklion do Pireus aby pomóc Ci dostac sie z Kreta do Grecja w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Chania do Pireus z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Chania. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Chania - Pireus

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Chania - Pireus, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Pireus

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Chania do Pireus. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Chania do Pireus, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Chania do Pireus

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Chania do Pireus

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Chania do Pireus. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Chania do Pireus jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Chania do Pireus.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Chania do Pireus jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 03 Aug 2012
  WAKACJE
  • PIERWSZA KLASA OSLUGA SKLEP ZAOPATRZONY SOLIDNIE RESTAURACJA SZEROKI WYBOR MENU

   Opinia dodana przez tomasz kudzin

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi