Prom z Cesenatico do Mali Losinj

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 3 przejazdów tygodniowo
  5 h
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

 • Cesenatico - Novalja
  2 przejazdów tygodniowo
  7 h 15 min
  Sprawdź cenę
 • Cesenatico - Rab
  2 przejazdów tygodniowo
  7 h
  Sprawdź cenę
 • Cesenatico - Rovinj
  2 przejazdów tygodniowo
  3 h
  Sprawdź cenę
 • 4 przejazdów tygodniowo
  3 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • Pesaro - Novalja
  2 przejazdów tygodniowo
  5 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • Pesaro - Rab
  2 przejazdów tygodniowo
  5 h 30 min
  Sprawdź cenę

Cesenatico do Mali Losinj trasa promowa laczy Wlochy z Chorwacja i jest obecnie obslugiwana przez Gomo Viaggi. Oprócz porównania cen i czasu dla Cesenatico do Mali Losinj, pokazemy Ci równiez wyniki dla 7 alternatywnych tras promowych aby pomóc Ci dostac sie z Wlochy do Chorwacja w najlepszej chwili, za najlepsza cene:

 • Civitanova Marche do Hvar
 • Pesaro do Mali Losinj
 • Wenecja do Piran
 • Wenecja do Pola
 • Wenecja do Porec
 • Wenecja do Rovigno
 • Wenecja do Umago

Zarezerwuj prom z Cesenatico do Mali Losinj z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Cesenatico. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Cesenatico - Mali Losinj

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Cesenatico - Mali Losinj, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Mali Losinj

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Cesenatico do Mali Losinj. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Cesenatico do Mali Losinj, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Cesenatico do Mali Losinj

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Cesenatico do Mali Losinj. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Cesenatico do Mali Losinj jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Cesenatico do Mali Losinj.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Cesenatico do Mali Losinj jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi