Promy Celtic Link

Promy Celtic Link
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Przewoźnik Celtic Link został przejęty przez Stena Line z dniem 31.03.2014. Twoja obecna rezerwacja z Celtic Link została automatycznie przeniesiona do systemu Stena Line, wiec nie musisz nic robić.

Celtic Link - trasy

Przewoźnik promowy Celtic Link rozpoczął swoją działalność w 2005 roku. Obsługuje on nocne połączenia między Irlandią i Francją. Jest to popularny operator dla Polaków mieszkających w Irlandii, którzy wykorzystują bezpośrednie połączenie z Rosslare do Cherbourga podczas wyjazdu do Polski. Aferry.pl pomoże ci wybrać najtańszy bilet z Celtic Line i zaoferuje najlepsze promocje.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 45 minut przed odplywem promu dla wszystkich pojazdow.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Celtic Link- Trasy

  Oferty Specjalne

   Celtic Link - promy

   We flocie Celtic Line pływa nowoczesny prom Celtic Horizon, na którym znajdują się kabiny z łazienkami, bary, restauracja i baza rozrywkowa.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

   Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem Celtic Link. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerów i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

   Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

   Opinie

   • 22 Sep 2014
    wakacje
    • plywam od 4 lat i do tej pory bez problemu wszystko jest ok. polecam wszyskim..........

     Opinia dodana przez janusz piasecki

   • 20 Jan 2014
    pozytywna
    • Bardzo zaskoczony jestem sprawnością załadunku samochodów i pasażerów.Komfortowe kabiny ,czyste i wygodne.Obsługa na wysokim poziomie .Polecam dla znajomych i niezdecydowanych co do wyboru.

     Opinia dodana przez Henryk

   • 09 Dec 2013
    wszystko ok
    • Wszystko super, tylko barek za szybko zostal zamkniety

     Opinia dodana przez justyna

   • 28 Oct 2013
    Spoojny rejs
    • Polecam, to był spokojny rejs bez radnych utrudnień ze strony personelu

     Opinia dodana przez PIOTR WYBORSKI

   • 04 Oct 2013
    Spokojna podróż
    • Podróż odbyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami:-) Pozdrawiam

     Opinia dodana przez Jacek

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi